S600 Otomatik Sert Hediye ve Telefon Kutusu Şekillendirme Makinesi

S600 Otomatik Sert Hediye ve Telefon Kutusu Şekillendirme Makinesi
Ürün ayrıntıları

S600 otomatik rijit kutu yapım makinesi

1.jpg

BLS 600 Tam otomatik rijit kutu yapma makinesi, en üst düzeyde sert kutu yapmak için en iyi ekipmantır. Makul tasarım ve güvenilir performans. Besleme kısmı, köşe yapıştırma kısmı, yapıştırma kısmı, konumlandırma kısmı ve sarma bölümünden oluşur.

Makine, otomatik karton ve kağıt dağıtımı, dört köşe yapıştırma, kağıt yapıştırma elde etmek için gelişmiş programlanabilir mantık denetleyicisi, fotoelektrik izleme sistemi, hassas hidrolik pnömatik sapma düzeltme sistemi ve uygun dokunmatik ekranlı insan makine arayüzü (Çin ve İngilizce işletim paneli) gibi ürünleri benimser. , Otomatik nakliye, konumlandırma, presleme, otomatik kutu çizimi ve yakalama, sargı ve tüm işler yüksek hızlı üretim elde etmek için sadece bir seferde art arda yapılır.

Makine, hidrolik, pnömatik ve elektronik sistemlerin on-line çalışması vasıtasıyla tamamen otomatik üretim gerçekleştirir. Birçok kez artan üretim verimliliği, geleneksel katı kağıt kutusu üretiminde yenilik yaptı, geleneksel teknolojiye kıyasla 30 kattan fazla üretim verimliliği geliştirildi. Bu makine yaygın ayakkabı kutusu, gömlek kutusu, mücevher kutusu, hediye kutusu ve diğer lüks kağıt kutusu yapmak için kullanılır.

Besleyici Bölümü: Besleyici otomatik olarak kağıt ve mukavva sağlar, her seferinde tek bir sayfa çizer ve onları nakliye esnasında hâlâ tutun.

Yapıştırıcı Parça: Sıcak tutkal sıcak tutuş sistemi, otomatik ısıtma, dolaşım, karıştırma ve tutkalın gereken viskozitesini doğru bir şekilde kontrol edebilir. Yapıştırma sonrası otomatik yapıştırma silindiri yıkama işlemi yapılır.

Kontrol Paneli: Gelişmiş dokunmatik ekrana sahip olan kullanışlı kontrol paneli. İnsan makine arayüzü, dili Çince ve İngilizce arasında özgürce değiştirebilir, böylece işlem daha kolaydır.

Konumlandırma Parçası: Hidrolik pnömatik konumlandırma bölümü ile kağıt ve köşe yapıştırılmış karton kutusunu konumlandıran ve konumlandıran hassas fotoelektrik tespit sisteminin bileşimi.

PLC Parçası: Bu makine gelişmiş programlanabilir mantık denetleyicisi kullanır, otomatik katı kutu üretiminin her bir adımını doğru bir şekilde kontrol edebilir ve gerçekleştirebilir.

Köşe Yapışkan Bölüm: Köşe yapışkan kısmı mukavvayı otomatik olarak katlar ve oluşan mukavvanın dört köşesini sıcakta eriyen yapışkan bant ile otomatik olarak yapıştırır ve daha sonra belirtilen yere yönlendirir.

Baskı Parçası: Kare pres kalıbı presleme aralığına giren kutuya basın. Baskı işi karton ve örtü kağıdı arasında hava kabarcıklarını atarak kutu yüzeyini eşit ve pürüzsüz hale getirir.

Paketleme Bölümü: Paketleme ünitesinde, kutu besleme ve paketlemenin sürekli çalışması bir seferde harekete geçirilir.

2.jpg

3.jpg


Parametreler:

Kağıt Boyutu (A × B)

Min.

95 mm

Maks.

610mm

B Min.

180 mm

B Max.

850mm

Karton Boyut (C × D)

C

600 mm

D

800 mm

Kağıt Kalınlığı


100-200g / m2

Karton Kalınlığı

T

0.8-3mm

Kutu Boyutu (G × Y × Y)

W Min.

50 mm

W Max.

400 mm

Min. Min.

100 mm

Max Max.

600 mm


H Min.

15 mm

H Max.

150 mm

Kenar Katlama Derinliği

R Min.

7 mm

R Max.

35mm

Konumlandırma Hassasiyeti

± 0.5mm

Üretim Hızı

≤35 kutu / dak.

Kağıt Kazık Yüksekliği

300 mm

Karton Kazık Yüksekliği

1000 mm

Elektrik gücü

18kw / 380v / 3 faz

Yapışkan Tank Kapasitesi

60L

Hava besleme

12L / dak 0.6Mpa

Makine Ağırlığı

6800kg

Makine Ebatları

L6600 × W4100 × H3250mm

Uyarılar:
1. Kapağın maksimum ve minimum boyutu, kapak kağıdının boyutuna ve kalitesine bağlıdır.
2. Bu makinenin üretim hızı aşağıdaki faktörlere bağlıdır: hammadde, tutkal ve operatörün beceri yeterliliği.

High-end s600 otomatik rijit hediye ve telefon kutusu şekillendirme makinesi ihtiyaçlarınızı karşılarsa, bizimle satışa sunulan kaliteli ürünleri satın almaya hoş geldiniz. Çin'deki profesyonel üreticilerden biriyiz ve size eşsiz fiyat ve hizmet sunacağız.

Sorgulama